У межах програми «ЕнергоНезалежність» запущено вже 14 сонячних електростанцій у 8 регіонах України

У межах програми «ЕнергоНезалежність» запущено вже 14 сонячних електростанцій у 8 регіонах України

Це сонячні електростанції (СЕС) із системами накопичення, які підвищують енергетичну автономність, стійкість об’єктів державних органів влади та дозволяють зменшувати витрати державного бюджету на енергоресурси.

Зазначимо, що урядова програма «ЕнергоНезалежність» реалізується АТ «Фонд декарбонізації України» спільно з Держенергоефективності за рахунок коштів Державного фонду декарбонізації та енергоефективної трансформації.

Наразі вже реалізовано 14 проєктів для:

✔️Державної прикордонної служби України — 2 СЕС (Львівська область)

✔️Державної митної служби України — 2 СЕС (Львівська та Івано-Франківська області)

✔️Національної поліції України — 2 СЕС (Волинська та Полтавська області)

✔️Міністерства освіти і науки України — 2 СЕС (Дніпропетровська область)

✔️Адміністрації судноплавства — 1 СЕС (Миколаївська область)

✔️Міністерства охорони здоров'я України — 1 СЕС (Івано-Франківська область)

✔️МВС України — 1 СЕС (Івано-Франківська область)

✔️Фонду державного майна України — 1 СЕС (м. Київ)

✔️Міністерства молоді та спорту України — 1 СЕС (м. Київ)

✔️ Міністерства розвитку громад та територій України — 1 СЕС (Одеська область)

💬 «За кожним таким проєктом стоїть велика спільна робота і просте, але надзвичайно важливе завдання — щоб державні установи в Україні працювали стабільно, мали надійне енергоживлення та ставали сильнішими з кожним новим кроком», — наголосила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва.