Прикарпатський енергетичний форум – 2026: Голова правління АТ «ФДУ» взяла участь у панельній дискусії

Прикарпатський енергетичний форум – 2026: Голова правління АТ «ФДУ» взяла участь у панельній дискусії

Голова правління АТ «Фонд декарбонізації України» Олеся Міщенко взяла участь в онлайн-форматі у Прикарпатському енергетичному форумі – 2026, який пройшов в Івано-Франківську.

Олеся Міщенко була серед спікерів панельної дискусії Форуму на тему: «Енергетика Івано-Франківської області: рішення, кейси, фінансування». 

У фокусі цієї дискусії було обговорення практичних аспектів розвитку енергетики на рівні регіонів, зокрема:

🔸 реалізації проєктів розподіленої генерації та енергонезалежності;

🔸 впровадження енергоефективних рішень для громад, бізнесу та критичної інфраструктури;

🔸 доступних фінансових інструментів підтримки — державних програм, банківських продуктів та спеціалізованих фондів;

🔸 ролі інвестицій та механізмів декарбонізації у відновленні енергетичного сектору.

Голова правління АТ «ФДУ» розповіла учасникам заходу про можливості отримання державної підтримки через Акціонерне товариство «Фонд декарбонізації України» для фінансування проєктів у сфері енергоефективності та впровадження генерації відновлювальних джерел енергії (ВДЕ). А також – про ключові вимоги до проєктів та практичні аспекти їх підготовки і реалізації.

Детально з умовами фінансових послуг АТ «ФДУ» можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «Послуги».

Зазначимо, що Прикарпатський енергетичний форум — це професійний майданчик для обговорення актуальних викликів енергетичної галузі, розвитку громад, енергетичної стійкості та сучасних рішень для регіону.

До заходу долучилися представники енергетичної галузі, громад, бізнесу, освітнього середовища та профільні експерти.

У межах форуму учасники обговорювали підготовку до нового опалювального сезону, децентралізацію енергетики, енергоефективність та сучасні технології.