Член правління АТ «ФДУ» презентував фінансові інструменти Товариства на SOLAR BESS GRID FORUM

Член правління АТ «ФДУ» презентував фінансові інструменти Товариства на SOLAR BESS GRID FORUM

Член правління Акціонерного товариства «Фонд декарбонізації України» Олег Тарасюк взяв участь в SOLAR BESS GRID FORUM, який пройшов у Києві. Це стратегічна платформа для інвесторів і бізнесу, присвячена розвитку сонячної енергетики, систем накопичення (BESS) та інтеграції рішень у електромережі.

Форум об’єднав ключових гравців ринку для обговорення інвестицій, технологій і практичних кейсів енергетичної стійкості України.

Олег Тарасюк був серед спікерів панелі на тему: «Будівництво СЕС: сучасні технічні, фінансові та правові рішення». Він розповів учасникам заходу про можливості отримання через АТ «ФДУ» державної фінансової підтримки на проєкти у сфері енергоефективності.

З умовами фінансових послуг АТ «ФДУ» можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «Послуги».

Зазначимо, що SOLAR BESS GRID FORUM відбувся у межах виставки UA Energy — міжнародної виставки та конференції сталого енергетичного відновлення України, що об’єднала представників влади, бізнесу, інвесторів, фінансових інституцій і технологічних лідерів з метою побудови сучасної енергосистеми України.