Член правління АТ «ФДУ» презентував фінансові інструменти Товариства на SOLAR BESS GRID FORUM
Член правління Акціонерного товариства «Фонд декарбонізації України» Олег Тарасюк взяв участь в SOLAR BESS GRID FORUM, який пройшов у Києві. Це стратегічна платформа для інвесторів і бізнесу, присвячена розвитку сонячної енергетики, систем накопичення (BESS) та інтеграції рішень у електромережі.
Форум об’єднав ключових гравців ринку для обговорення інвестицій, технологій і практичних кейсів енергетичної стійкості України.
Олег Тарасюк був серед спікерів панелі на тему: «Будівництво СЕС: сучасні технічні, фінансові та правові рішення». Він розповів учасникам заходу про можливості отримання через АТ «ФДУ» державної фінансової підтримки на проєкти у сфері енергоефективності.
З умовами фінансових послуг АТ «ФДУ» можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «Послуги».
Зазначимо, що SOLAR BESS GRID FORUM відбувся у межах виставки UA Energy — міжнародної виставки та конференції сталого енергетичного відновлення України, що об’єднала представників влади, бізнесу, інвесторів, фінансових інституцій і технологічних лідерів з метою побудови сучасної енергосистеми України.